Přidat stránky k oblíbeným

Nový web AtomicZone.unas.cz

Jurský punk už nebude aktualizovaný protože jsem dodělal nový web http://atomiczone.unas.cz
nový web


Veselé VÁNOCE a na SILVESTRA vetchý krok!!! PF: 2004 >> l Ž <<
V.T. Marvin: zpěvák dostal padáka
Skupina V. T. Marvin je bez zpěváka. Kuláč momentálně ex-zpěvák skupiny dostal vyhazov. Proč? Stručně: Kuláč a Čedok nepohodli ohledně holky se kterou Čedok dříve chodil. Bum prásk a na Slánském valníku hráli oba s monokly. Když odejde člen kapely je to znát, ale když odejde zpěvák co navíc píše i texty tak to skupinu hodně poznamená. Tak doufejme, že si oba všechno pěkně vyříkají a situace se zase uklidní. Kuláč sice neni zakládající člen, ale jak moc by byli Vétéčka Vétéčkama bez kuláče?
krize skupiny

Malomocnost Prázdnoty: koncert
Tak tenhle koncert byl dost očekávanej! Nestává se často, že skupina, která vydá jedno album( nepočítaje demo) se stane tak vzívanou jako Malomocnost Prázdnoty. Čekali jsme pořádnej kncert!! A taky že přišel...
celý článekcelý článek
Malomocnost

Exploited- nové album
Touto dobou se na svět konečně vyklubalo dlouho očekávané album od stálice britského punku, skupiny Exploited. Album má agresivní název "Fuck the system" a podle recenzí je na co se těšit. Když uvážíme, že účast Exploited na Antifestu je již jistá tak tento nový počin získává ještě více na atraktivitě.

Recenzi můžete očekávat i na těchto stránkách.
Fuck the system

Dead Kennedys v Praze
3.3. v paláci Akropolis vystoupí americká punková legenda Dead Kennedys. Tuto kapelu zná snad každý. Její politicky motivované texty (a samozřejmě, že i její jméno) dokázaly pořádně "nakopnout" zkostnatělou americkou společnost.
Zpěvák Jello Biafra je dodnes považován za největší osobnost punku. Bohužel Biafra pravděpodobně jako před rokem se zbývajícími členy skupiny nepřijede. Přijde mu nemorální vydělávat na jménu, když už se kapela rozpadla. Myslím si, že má pravdu, ale pro lidi maladší(naší) generace je to jistě velké lákadlo slyšet naživo takovu legendu jakou DK bezesporu jsou.
Minulý rok koncertovali na Rock for People a v Lucerna Music Baru. Sám jsem byl v Lucerně a myslim, že to za ty peníze(350Kč) stálo. Ale dávat 430Kč a ještě když tam nebude Biafra. Tak to je na delší zvážení. Každopádně kdo půjdete do Akropole tak se máte na co těšit. Zvláště na "bláznivého" bubeníka(D. H. Pelingo) jeho obličeje opravdu pobaví:-). A svým vnoučatům můžete pak říci:"Zapogoval jsem si na Dead Kennedys!":-)
Pokud budete mít chuť budu rád když mi napíšete jak se vám koncert líbil.

S pozdravem Žabák
Dead Kennedys

Po summitu - Situace v ulicích: vítězství anarchistů
22.11. 2002 - Ve většině denníků jsme si mohli přečíst, že policie demonstrace odpůrců NATO zvládla. Zde je trochu jiný pohled. Demonstrace proti NATO (pokud píši o demonstracích, mám na mysli ty organizované antiNATO platformou, tedy anarchistické) zvládli především sami demonstranté. Zásady samosprávy, nehierarchického rozhodování bez autorit a solidarity, tedy základní principy anarchistické myšlenky, byly během demonstrací použity v praxi. Můžeme s čistým svědomím prohlásit, že ...
celý článekcelý článek
po summitu

Test o Nato
Na webu lidovky.cz jsem našel takvý "suchý" test "co víte o Nato". Jsou tam otázky jako kolik členů bylo na začátku, ale za těch pár minut to stojí. Pokud jste něco četli o historii Nato,tak by to měla být brnkačka:-) Je to spíše jen taková zajímavost.
Tak to zkus né!!?.-)Dělat test
Kwákoň

Summit NATO
Po minulém welmi humorném článku z Mladé Fronty (zvláště věty typu:"Učili jsme se házet dlažební kostky nebo vyrábět Molotovovy koktejly a zacházet s nimi," vypráví aktivista, jenž kvůli obavám z pomsty nechce zveřejnit své jméno.:-) nebo: Instruktáž podle něho vedli zkušení výtržníci) je tu tiskové prohlášení ke zmiňovanému článku od FSA, AFA, FS 8.Března, které mi poslal Petr z AFA- dík.
Přečíst Download

Summit NATO
Čas se krátí a média začínají psát o odhadech, přípravách, obavách, atd. Zkrátka summit je za dveřmi a tak zde budou pravidelně přinášeny nové informace. Na začátek je tu jeden "zajímavý" článek z IDNES:
Odpůrci NATO už cvičí boj s policií

Při listopadovém summitu NATO v Praze se podle všeho zopakuje pouliční válka, jakou město zažilo před dvěma lety během zasedání Mezinárodního měnového fondu. Tvrdé jádro militantních extremistů se už nyní připravuje v utajovaných kempech na násilné střety s policií. "Učili jsme se zacházet s Molotovovými koktejly," prozradil jeden z aktivistů. ->>celý článek

Hudba proti rasismu 14.9. Štvanice
14.9. se na pražské Štvanici uskuteční hudební happening proti rasismu. Tato akce je součástí kampaně "Be kind to your local nazi". Podpořte svou účastí dobrou věc. Řekněte už jednou provždy rasisty tu nechceme!! Možná se tam potkáme :-)

Podě kování

 • Matáčovi- za to,že mě zásobil spoustou zinů.
 • Blance- za přepsání rozsáhlého rozhovoru s J.Biafra
 • Matesovi- za naskenování (trvalo mu to sice měsíc :-) )
 • Báce :)- za sporostředkování půjčení knížky Punk not dead.
 • Všem webmasterům za jejich tvorbu
 • punker

  Technické parametry pro stránky

  1. Rozlišení
   • 1024x768 a 1152x864
   • 848x480 a 800x600 vůbec nedoporučuju
    (poněkud zhoršená orintace)
  2. Prokížeč
   • Ms Internet Explorer !!!(nejméně 4.0)!!!
   • Netscape (stránky můžou vypadat jinak)
  Pokud budete mít nějaké problémy s načítáním stránek,buď se špatně nebo přehnaně pomalu zobrazí,můžete se na mě obrátit,ale nesmíte zapomenout přidat rychlost a typ připojení,pc a musíte splňovat výše uvedené parametry pro stránky , podle mě by se stránky měli načítat bez problému ,ale jeden nikdy neví.


  Punk's not dead !!!